Srpsko veče u bundesligi: Kostiću asistencija i gol, Jović ponovo strelac! Poraz Leverkuzena i Štutgarta

Večernje novosti 23.01.2021  |  Novosti online

RAPSODIJA u timu Ajntrahta viđena je na gostovanju Armeniji Bilefeld gde je tim iz Frankfurta uspeo da ubedljivo slavi uz gol Kostića i Jovića.

Nije uspeo Bilefeld da napravi podvig. Od 25. minuta krenula je igra gostiju. Anderson Silva je bio strelac. Dva minuta kasnije Junes je proigrao Filipa Kostića nakon kornera, a Srbin je sa blizu 30 metara poslao loptu u mrežu. Potom je u 33. minutu spustio loptu nakon odbitka Andersonu Silvi za 3:0. Kordova je u 36. minutu uspeo da smanji zaostatak, na poluvreme se otišlo rezultatom 3:1. Nastavila je da se ruši igra domaćina kao kula od karata. Prvo je Nilson