Juventus upisao 10. Trijumf u sezoni! ‘Stara dama’ lako izašla na kraj sa Mihinom Bolonjom (video)

Hot sport 24.01.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Fudbaleri Juventusa savladali su Bolonju u utakmici 19. kola italijanske Serije A rezultatom 2:0. ‘Stara dama’ je bez problema došla do novog, 10. trijumfa u sezoni nad ekipom koju sa klupe predvodi naš Siniša Mihajlović.

Iako je posed lopte bio gotovo jednak, Juventus je sa loptom u nogama učinio dosta više od Bolonje. Imali su preko 20 šuteva na gol protivnika, postigli su dva gola i promašili neke krupne šanse. Nije dugo bilo potrebno crno-belima da dođu do vođstva, pošto je Artur već u 15. minutu utakmice postigao vodeći gol. Sa tim rezultatom se i otišlo na pauzu, pa je potom bilo potrebno malo vremena dok Juventus nije potvrdio trijumf. To je učinjeno u 71. minutu, kada je