Uzburkao svet, a SAD se kaje: Fudbaler Bajerna progovorio o tetovaži na leđima foto
Kurir 25.01.2021
![Uzburkao svet, a SAD se kaje: Fudbaler Bajerna progovorio o tetovaži na leđima foto](https://nstatic.net/img/logo/s/kurir.png)
Fudbaler Bajerna Liroj Sane priznao je da se kaje zbog tetovaže koju je napravio u periodu dok je igrao za Mančester Siti.
Nemački fudbaler je 2017. godine tetovirao slavlje gola na utakmici Mančester Sitija i Monaka u Ligi šampiona kada je engleski klub slavio 5:3. Nedugo nakon tetovaže, koja se radila četiri dana, Siti je u revanšu izgubio 3:1 i ispao. Sane je prošle sezone odbio novi ugovor sa Sitijem i otišao u Bajern gde je odlučio ukloniti grb engleskog kluba s tetovaže i preko njega je na dresu tetovirao grb nemačke reprezentacije. "Bio sam mlad, danas bih doneo drugačiju