"Nismo igrali dovoljno pametno": Sašo Filipovski zna zašto je Partizan izgubio u Krasnodaru: "Bilo nam je potrebno više raspoloženih košarkaša, a nismo ih imali"

Sportal blic 27.01.2021
"Nismo igrali dovoljno pametno": Sašo Filipovski zna zašto je Partizan izgubio u Krasnodaru: "Bilo nam je potrebno više…
Partizan nije uspeo. Doživeo je i četvrti poraz na poslednjih pet utakmica, a posle neuspeha u Krasnodaru na gostovanju Lokomotivi (74:67), trener Parnog valjka analizirao je razloge ovakvog ishoda. I na prvi pogled na statistiku jasno je da je Partizan izgubio mnogo lopti, čak 18. I to nisu jedine greške koje je Parni valjak pravio. - U prvom poluvremenu smo imali previše izgubljenih lopti i nismo igrali dovoljno pametno. U trećoj četvrtini smo počeli da igramo