Radonjić jasno i glasno o suspenziji o'Brajanta: Niko ne može da bude iznad tima i iznad kluba

Sportal blic 29.01.2021  |  P. L.

Posle velike drame u finišu meča, je izgubila od Asvela (81:78) što je treći vezani neuspeh u Evroligi.

Crveno-beli su protiv francuske ekipe pokazali dva lica, a ono u drugom poluvremenu je nešto za šta je Radonjić nakon meča rekao da bi često voleo da vidi. - Početak utakmice nije bio dobar, oni su pogodili teške šuteve na startu, imali su i 8-9 za tri u jednom trenutku. Ipak, i mi smo igrali meko i sa mnogo grešaka u odbrani prvih 15-16 minuta. Posle smo se poboljšali, izgledao je mnogo bolje i na kraju smo imali prilike za pobedu“, rekao je Radonjić. Crnogorski