Nova majstorija bivšeg igrača Zvezde, bio je sam protiv petorice, a onda je izveo malo čudo (video)

Alo 30.01.2021  |  Alo.rs/S.S.

Sidnej posle petog kola ima sedam bodova, ali i meč manje sa kojim može da izbije na vrh.

Počela je nedavno liga u Australiji. Sidnej Miloša Ninkovića (36) gostovao je Mekarturu i pobedio 3:0. Gostima je dobro došlo isključenje domaćeg igrača Miligana u 21. minutu, ali su se mučili sve do drugog poluvremena. Čak su gosti prvi primili gol, ali je poništen zbog ofsajda. Bravu domaćina otključao je Vud u 66. minutu, a onda su golovi padali na svakih deset minuta. U 76. minutu Ninković je uzeo loptu, zaputio se ka kaznenom gostiju, u završnici akcije oko