Premijer liga: Siti jedva izašao na kraj sa Šefildom, Milivojević i saigrači bolji do Vulvsa! Remi Fulama i Vest Broma (video)

Kurir 30.01.2021
Premijer liga: Siti jedva izašao na kraj sa Šefildom, Milivojević i saigrači bolji do Vulvsa! Remi Fulama i Vest Broma…

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su danas na svom terenu Šefild junajted sa 1:0, u utakmici 21. kola Premijer lige i stekli četiri boda prednosti na prvom mestu na tabeli.

Jedini gol postigao je Gabrijel Žezus u devetom minutu na asistenciju Ferana Toresa. Siti sada ima 13 pobeda i 44 boda, četiri više od drugoplasiranog Mančester junajteda. Klub iz Šefilda pretrpeo je 17. poraz u ligi i zauzima poslednje 20. mesto sa osam bodova. Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su kao domaćini Vulverhempton sa 1:0. Jedini gol postigao je Ebereči Eze u 60. minutu. Londonska ekipa prekinula je niz od tri utakmice bez pobede, a posle sedme pobede u