Luiz i leno uništili tobdžije: Arsenal se samoubio i poklonio pobedu Vulverhemptonu! Šefildu derbi začelja video

Kurir 02.02.2021

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su na svom terenu ekipu Arsenala sa 2:1, u utakmici 22. kola Premijer lige.

Vulvsi su zabeležili sedmu pobedu od početka sezone i prekinuli niz od osam utakmica bez trijumfa i trenutno su 13. na tabeli sa 26 bodova. Na drugoj strani, Arsenal je okončao niz od sedam mečeva bez poraza i deseti je tim Premijer lige sa 31 bodom. Bakajo Saka je u devetom minutu pogodio mrežu Vulvsa, ali je taj gol poništen zbog ofsajda. Gostujući tim je ipak poveo, a strelac je bio Niklas Pepe u 32. minutu. U sudijskog nadoknadi prvog poluvremena sve se