Arsenal se raspao protiv "vukova" - VAR im poništio gol, pa pocrveneli Luiz i Leno

RTS 02.02.2021

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Arsenal sa 2:1 u utakmici 22. kola Premijer lige.

Čudna noć za "tobdžije" u Vulverhemptonu, u kojoj su ostali bez dvojice igrača i bez bodova. Odlično je počelo za Arsenal, pošto su zatresli mrežu domaćina već u devetom minutu, ali je VAR poništio gol Sake. Arsenal je nastavio sa napadima, što im se isplatilo u 32. minutu, kada je Pepe konačno postigao gol za 1:0. A onda, u završnici prvog dela igre, trenutak nesmotrenosti David Luiz je jedva zakačio sa leđa Vilijana Hozea - Brazilac je dobio crveni karton, a