Superliga Srbije: Važan trijumf za Čukarički, Brđani savladali Inđiju na gostovanju!

Hot sport 06.02.2021  |  Vladimir Andonov HotSport

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Inđiju na gostovanju minimalnim rezultatom 1:0 u drugom meču 20. kola Superlige Srbije.

Strelac gola odluke bio je mladi defanzivac Brđana, Dimitrije Kamenović u 39. minutu. Posle velike greške golmana Marka Jovičića, a potom i stative Miloša Ostojića, Kamenović je lako pogodio mrežu domaćih. Gosti sa Banovog brda su imali još nekoliko dobrih prilika, kako u prvom, tako i tokom drugog poluvremena, ali promene rezultata nije bilo. Čukarički je ovim trijumfom stigao do 38. boda u prvenstvu i na taj način učvrstio četvrtu poziciju, sa četiri boda manje