Spektakl na old trafordu: Kalvert Levin u 95. minutu doneo bod Evertonu u kiši golova! Video

Kurir 06.02.2021

Fudbaleri Mančester junajteda i Evertona igrali su večeras nerešeno 3:3, u 223. kolu Premijer lige.

Gol za izjednačenje i bod Evertonu dao je Dominik Kalvert-Luin u petom minutu nadoknade. Junajted je imao dva gola prednosti na poluvremenu, a strelci su bili Edinson Kavani u 24. i Bruno Fernandeš u 45. minutu. Everton je izjednačio posle sedam minuta drugog dela igre, golovima Abdulaja Dukurea i Hamesa Rodrigesa. Novu prednost domaćinu u 70. minutu doneo je Skot Mektominej, pre nego što je Kalvert-Luin u samoj završnici postavio konačan rezultat. Junajted ima 45