Vojvodina priredila iznenađenje i plasirala se u polufinale! Novosađani nadigrali i izbacili FMP iz Kupa Radivoja Koraća!

Hot sport 11.02.2021  |  Vladimir Andonov Vladimir

Košarkaši Vojvodine drugi su polufinalisti Kupa Radivoja Koraća, pošto su u četvrtfinalnom meču nadigrali FMP rezultatom 73:67.

Superligaški tim je sjajno odigrao protiv ekipe iz ABA lige i zasluženo došao do pobede. Prva četvrtina bila je neizvesna, a Vojvodina je imala poen prednosti posle prvih 10 minuta. Na poluvremenu je bilo +6 za Vojvodinu, koja je igrala odličnu odbranu i spustila ‘pantere’ na 32 poena za poluvreme. U istom ritmu su nastavili i u trećoj četvrtini, gde se FMP prvo približio, a onda se Vojvodina opet odvojila i pred poslednju deonicu ušla sa velikih +14. FMP je