Vest Hem sve bliži ligi šampiona: Fudbaleri Dejvida Mojesa rutinski slavili u Londonu!

Hot sport 15.02.2021  |  Jovan Dević HotSport HotSport

Novi trijumf izabranika Dejvida Mojesa! Fudbaleri Vest Hema savladali su Šefild sa 3:0 (1:0) u 24. kolu Premijer lige.

Popularni „Čekićari“ su dominirali u prvom poluvremenu, a u finišu prvog poluvremenu Lingard je srušen u šestanestercu protivnika, a glavni sudija je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač bio je Deklan Rajs u 41. minutu. Fudbaleri Vest Hema prednost su duplirali u 58. minutu kada je Ise Diop odlično reagovao u šesnaestercu protivnika. Konačan rezultati postavio je Rajan Frederiks u sudijskoj nadoknadi. Vest Hem je ovom pobedom došao do odlične četvrte pozicije sa