Чекања на наплатној рампи и до два сата ако буде као у суботу: Почеле гужве на путевима, најгоре се очекује на "Милошу Великом"
Блиц 16.02.2021 | В.Л. , РТС

Иако су гужве на путним правцима из туристичких места најављене за поподневне сате, на магистралном путу кроз Ужице већ се отежу дуге колоне аутомобила.
Река возила мили из правца Златибора и „црта“ рекордну посету овој планини на којој је минулог викенда, на који су се надовезали празнични дани, боравило 30.000 гостију. Почени искуством од суботе пре подне, када су возећи према Златибору чекали и више од сат времена, неки чак и два, на наплатној рампи аутопута „Милош Велики“ у Прељини, многи туристи су кренули кућама раније у покушају да избегну гужве. Аутомобили који пролазе кроз Ужице углавном су београдских,










