Марија хитно примљена у болницу! Кулићка доживела стрес због Миљаниног понашања у ријалитију, открила у каквом је стању!
Курир 16.02.2021

Након што се за медије огласила породица ријалити учесника Данијела Вишића, који је недавно ушао у везу са Миљаном Кулић, огласила се и Миљанина мајка Марија Кулић. - Апсолутно ме не интересује ништа што се тога тиче.
Остајем без икаквог коментара што се тиче ње, ето тако - рекла је Марија, видно револтирана, а када је сазнала да су се огласили и Данијелови најближи, те истакли да се њима не свиђа ова веза, она је кратко додала: - Не интересују ме ни Данијел ни Миљана ни његови родитељи ни нико из ријалитија. Ето тако, хвала и пријатно - завршила је она. Данас је хитно примљена у болницу, где јој се стање погоршало услед стреса који је доживела. - Примила сам седам






