Fudbal: Spartak poražen u Gornjem Milanovcu od Metalca (3:0), u nedelju dolazi Crvena zvezda

Subotica.com 18.02.2021  |  Subotica.com

Spartak je u Gornjem Milanovcu ostao bez bodova. Metalac je bio bolji i već u prvom poluvremenu stigao do prednosti,a u nastavku rešio pitanje pbednika postigavši još dva gola.

Fudbaleri Spartaka poraženi su od Metalca sa 3:0 u Gornjem Milanovcu u okviru 22. kola Linglong Superlige Srbije. Domaćin se revanširao Subotičanima za poraz u jesenjem delu na Gradskom stadionu. Boljom igrom Metalac je u 39. minutu stigao do prednosti golom Cvetkovića. Prvo je pokušao Maksimović, Dujmović je na kratko odbranio, ali je odbijenu loptu prihvatio Stefan Cvetković i doveo svoj tim u vođstvo. U nastavku je Spartak prvi zapretio preko Savkovića, ali je