Zvezda slavi pavkova: Crveno-beli remizirali sa igračem manje protiv Milana (video) (foto)

Večernje novosti 18.02.2021  |  A. Ilić

FUDBALERI Milana remizirali su protiv Crvene zvezde 2:2(0:1) na gostovanju u Beogradu.

Uzbudljivo je bilo odmah od početka meča. Kastaljeho je već u 5. minutu postigao gol. Bio je poništen zbog ofsajda fudbalera Milana. Ponovo su gosti poveli u 12. minutu, tada je ponovo sreća pogledala Crvenu zvezdu koja se izvukla nakon što je grčki sudija Tasos Sidiropulos posle konsultacija sa VAR sobom poništio gol Tea Ernandeza. Dobro je u nastavku igrala Crvena zvezda. Imali su par prilika, pretili posle kornera i šutevima Mirka Ivanića iz daljine. Činilo se