Barselona napokon slavila: Mesi sjajnim prodorima doneo tri boda svojoj ekipi! (video)

Hot sport 24.02.2021  |  Jovan Dević Pavle Zindović

Katalonski klub siguran na domaćem terenu! Fudbaleri Barselone slavili su u zaostalom meču 1. kola La lige.

Oni su na domaćem terenu savladali ekipu Elčea sa 3:0(0:0). Odličan je bio Lionel Mesi, a meč je završio sa dva postignuta gola. U prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja, ali već u 48. minuti Mesi je sjajnim solo prodorom i nakon duplog pasa sa Brajtvajtom postigao pogodak. Argentinski fudbaler prednost svoje ekipe duplirao je u 69. minutu, posle sjajnog prodora De Jonga. Posle ovog meča, Mesi je postao prvi strelac prvenstva Španije sa 18 postignutih golova.