Dragi Pavlov dobija naslednika iz Makedonije! Da li je Marko Djordjieski novi, pirotski mister gol?!

Plus online 28.02.2021  |  Pirot Plus Online

Prva liga Srbije 19.kolo Stadion kraj Nišave Igrano bez prisustva gledalaca Pirot: Radnički – Radnički ( Sremska Mitrovica ) 1:0 ( 0:0) Radnički : Dokić 8, Kostić 6. (Kostić Milutinović) Dojkić 7, Ivanović 7, Mančić 7, Tolić 8, Milenković 6 (Ilić) Djordjieski 8 (Edua) Milošević 7, M.

Kukolj 6 (Jakovljević) Strelac : 1:0 Marko Djordjieski u 75.minutu Rezerve; M ihailović, Stojanov, Mijalković, Edua, Kamenović, Jakovljević, Ilić, Vasov, Kostić Milutinović Igrač utakmice Marko Djordjieski ( Radnički Pirot) Sudije: Ivana Stamenković, Aleksandar marjanović, Dimitrije Vlasačević, Bordko Mijajlović Delegat Žarko Andjelković, Kontrolor Aleksandar Veljović (Prvo poluvreme nisam gledao, radio sam izveštaj sa potrage za telom maloletne A.M. koje je ovog