Hrvat postigao prvenac i pobedonosni gol za Birmingem, pa ga posvetio Balaševiću!

Telegraf 28.02.2021  |  Telegraf.rs

Poznati srpski pesnik i autor preminuo je 19. februara od posledica upale pluća koju je izazvala korona

Nekada super talenat Hrvatske, Alen Halilović, postigao je pobedonosni pogodak protiv Kvins Park Rendžersa (2:1) i u samoj završnici meča proslavio svoj prvenac pokazavši majicu na kojoj je bio nacrtan Đorđe Balašević. Birmingem je bio u minusu nakon prvog poluvremena, a onda je Pedersen u 82. minutu poravnao, da bi Halilović jednim preciznim udarce, samo pet minuta pre kraja susreta, doneo trijumf svom timu, tek drugi u poslednjih pet utakmica. Poznati srpski