Veličanstven gol iz slobodnjaka za pazarce: Mijić zatresao mrežu Spartaka! (video)

Hot sport 07.03.2021  |  Ivan Dobrić Ivan Dobrić

U toku je utakmica 26. kola Superlige između Novog Pazara i Spartaka iz Subotice.

Neverovatan gol Miloša Mijića u 71. minutu: https://hotsport.rs/wp-content/uploads/2021/03/t8nxmq.mp4 Novi Pazar trenutno vodi 2:1. Spartak je poveo u 16. minutu golom Srećkovića, a onda je usledio totalni preokret. Prvo je Almir Aganspahić izjednačio u 26. minutu, pa se na pauzu otišlo rezultatom 1:1. Igrao se 71. minut kada je sa nekih 20tak metara Miloš Mijić vrlo precizno šutirao i zatresao mrežu gostiju. <span data-mce-type="bookmark" style="display: