Serija A - Milenković pogodio, Fiorentina se provukla, Rade Krunić kao Andrea Pirlo!

Sportske.net 07.03.2021  |  Sportske.net

U terminu od 15 časova, danas su odigrane tri utakmice 26. kola italijanske Serije A.

Milan je novom pobedom nastavio šampionsku trku, ovoga puta savladao je Veronu kao gost rezultatom 2:0. "Rosoneri" su poveli u 27. minutu kada je Rade Krunić na sjajan način pogodio iz slobodnog udarca, da bi u 50. Dijego Dalot postavio konačan rezultat. Darko Lazović odigrao je čitav meč za Veronu, dok je novopečeni reprezentativac Srbije Ivan Ilić ušao tokom drugog poluvremena. Fiorentina je kao domaćin remizirala sa Parmom 3:3. Ekipa iz Firence povela je u 28.