Rukometašice ostvarile drugu pobedu u nizu

Veliki park 07.03.2021

Rukometašice Radničkog su u okviru 14. kola Superlige za žene dominantnom igrom na svom terenu savladale starog rivala, ekipu ŽJRK Bor-RTB iz istoimenog grada rezultatom 32:23, poluvreme 18:10 i tako ostvarile i drugu pobedu u prolećnom delu takmičenja.

Kragujevčanke se i dalje nalaze na petom mestu na tabeli sa osvojenih 16 bodova i utakmicom manje. Rukometašice Radničkog su u prošlosti vodile veliku borbu sa Borankama i njihovi dueli su uvek bili neizvesni do samog kraja. Smatralo se da će i ovaj susret proteći u tom tonu, međutim Kragujevčanke su od samog starta utakmice nametnule svoj ritam i stil igre i već u 4. minutu pogotkom Agatunovićeve iz kontranapada povele rezultatom 3:0. Prenule su se Boranke,