Inter grabi ka tituli: "Neroazuri" slomili Torino, Roma se obrukala u Parmi! Video

Kurir 14.03.2021

Fudbaleri Intera pobedili su na gostujućem terenu Torino sa 2:1, u utakmici 27. kola italijanskog prvenstva i stekli devet bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Milan.

Inter je poveo u 62. minutu kada je gol iz jedanaesterca postigao Romelu Lukaku, a izjednačio je Antonio Sanabrija u 70. minutu. Pobedu plavo-crnima doneo je Lautaro Martines pogotkom u 85. minutu. Inter ima 20 pobeda i prvi je na tabeli sa 65 bodova, devet više ali i utakmicom više od drugoplasiranog Milana, koji večeras dočekuje Napoli. Torino je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno 11. u ligi i prvi je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 20 bodova ali iz 25