Bajern bi bio šampion i da igra svaki meč sa desetoricom, Kostić gura Ajntraht ka Ligi šampiona (video)

Sportski žurnal 20.03.2021

Bavarska mašinerija ne staje, pogotovo kad igra na pogon Roberta Levandovskog. Bajern je slavio protiv Štutgarta (4:0) iako je od 12. minuta igrao bez isključenog beka Dejvisa

Igrača manje je nadoknadio poljski reprezentativac Robert Levandovski het-trikom već u prvom poluvremenu kad je i postavljen konačan rezultat. Levandovski se je golovima protiv Štutgarta postao prvi igrač koji je u jednoj sezoni Bundeslige postigao 35 golova, a da se ne zove Gerd Miler. Legendarni Nemac je to uspeo triput, a najdalje je otišao u sezoni 1971/72. kad je postigao 40 golova i postavio rekord kome su se u prethodnim sezona približili jedino Diter Miler