Dve mitrove golčine: Mitrović nogom, pa glavom matirao Irce! Prvi je za TV špice! Neviđeno! Video

Kurir 24.03.2021

Fudbalski reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović je sa dva gola u samo nekoliko minuta, doneo vođstvo našem timu (3:1) u prvom meču kvalifikacija za Svetsko prvesnstvo u Kataru protiv Irske.

Iskoristio je napadač Fulama u 69. minutu istrčavanje Traversa i lob udarcem pogodio mrežu Iraca sa tridesetak metara udaljenosti. Petnaestak minuta pošto je ušao na teren, Mitrović je postigao i drugi pogodak. Iskoristio je odličan centaršut Tadića sa leve strane i u duelu sa dvojicom Iracau 74. minutu, matirao Traversa. Sa ova dva pogotka, Mitrović ih ima 38. u nacionalnom timu. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir Autor: Kurir