Nikola Jokić nezadrživo "gazi" ka MVP tituli: 30 minuta, 20 poena, 10 skokova, 5 asistencija, a Denver je potpuno neočekivano "pregažen" u Torontu!

Sportal blic 25.03.2021  |  Dr. P.
Nikola Jokić nezadrživo "gazi" ka MVP tituli: 30 minuta, 20 poena, 10 skokova, 5 asistencija, a Denver je potpuno…
nastavlja sa sjajnim partijama u NBA ligi. Protiv Toronta, u noći između srede i četvrtka, igrao je manje nego obično (30 minuta) ali je ostvario još jedan dabl-dabl: 20 poena i 10 skokova, uz pet asistencija. Srbin je imao smanjenu minutažu jer su Reptorsi, potpuno neočekivano, rasturili Nagetse rezultatom 135:111, pa je trener Majkl Meloun odmarao Jokića u poslednjoj četvrtini kada je ishod utakmice uveliko bio poznat. Bio je ovo najteži poraz Denvera ove sezone,