Remi fudbalera Srbije i Portugalije u Beogradu

RTS 27.03.2021

Fudbaleri Srbije pokazali su veliko srce, borbenost i karakter i odigrali nerešeno 2:2 sa Portugalijom, u drugoj utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine. "Orlovi" su protiv aktuelnog evropskog šampiona odigrali dva potpuno različita poluvremena i uspeli da nadoknade minus od dva gola, čime su zadržali prvo mesto na tabeli grupe A.

90+4' Kraj utakmice! Srbija – Portugalija 2:2! | Реми храбре Србије са Португалом после велике борбе током читаве утакмице. #SrcemSvim #Orlovi #Srbija #FSS #SRBPOR #WorldCup #WCQ pic.twitter.com/a0EEyHm0fq— Фудбалски савез Србије | FA of Serbia (@FSSrbije) March 27, 2021 90+3' Sudije pomogle Srbiji, Ronaldu nije priznat gol! Velika sreća za naše igrače koji su mogli da izgube, posle katastrofalne reakcije Dmitrovića. Ronaldo je u četvrtom minutu nadoknade uspeo da