Ovo je najlepša akcija Srbije poslednjih decenija i gol Kostića za izjednačenje protiv Portugalije (VIDEO)

Vesti online 27.03.2021

Fudbaleri Srbije gubili su od Portugalije 2:0 posle prvog poluvremena, a onda su za 15 minuta uspeli da izjednače.

Prvo je Mitrović pogodio u 46. minutu i sa 39 golova postao najbolji strelac Srbije svih vremena, da bi u 60. minutu viđena jedna od najlepših akcija Srbije. Mitrović je primio loptu, dodao do Kostića, ovaj je prosledio do Tadića koji je proigrao Nemanju Radonjića i onda još jedna asistencija mladog krila za Kostića koji pogađa za izjednačenje. Ovo je jedna od najlepših akcija Srbije poslednjih godina. From 2-0 down, to 2-2 in Belgrade. Serbia draw level against