Portugal bruji o skandalu u Beogradu: Mediji pričaju samo o nepriznatom golu - "Sudija nam je oteo pobedu!"

Mondo 28.03.2021  |  Nebojša Marković

Mnogo uzbuđenja viđeno je na stadionu "Rajko Mitić", a evo kako su portugalski mediji to videli.

Mnogo uzbuđenja viđeno je na stadionu "Rajko Mitić", a evo kako su portugalski mediji to videli. Srbija je uspela da odoli Portugalu i osvoji bod protiv evropskih šampiona u ludoj utakmici u Beogradu - 2:2! Ipak, mnogo bure i drame u samom finišu, kada gostima nije bio priznat pogodak kada je lopta prešla gol-liniju naišao je na veliki odjek u Portugalu! Srbija je posle zaostatka od dva gola uspela da za manje od 15 minuta u nastavku stigne do izjednačenja i čak