Момак из Београда наместио гол: Португал губио, мирисало на сензацију - а онда изједначили у последњем минуту (видео)

Леп погодак...

Настављају се борбе у квалификацијама за Светско првенство у фудбалу. Добре резултате у прва два меча, Србија је потврдила и на гостовању у Азербејџану где је победила са 1:2. У нашој групи "А" игра се данас још један меч - Луксембург дочекује Португал. Тесно прво полувреме и на тренутак је мирисало на сензацију пошто је домаћин повео у 30. минуту. Стрелац је био Жерсон Родригес, нападач Динамо Кијева. Асистент је, ето симболике, момак који је рођен у Београду -