"Građani" jednom rukom na trofeju, pobeda u derbiju, a drugi gol je razlog zašto treba da volimo fudbal!

Sportske.net 03.04.2021  |  Sportske.net

Nova pobeda Mančester sitija, na samo osam kola do kraja zabeležili su ključnu pobedu za titulu i sada imaju 17 bodova više od drugoplasiranog Mančester junajteda.

Ekipa Pepa Gvardiole je slavila u Lesteru rezultatom 0:2. Već u petom minutu smo videli gol u mreži Lestera od strane Fernandinja, ali je on poništen zbog ofsajda. Gosti su nastavili sa napadima, imao je De Brujne dobar slobodan udarac, ali je pogodio prečku. Do kraja poluvremena šansa i za Mareza protiv njegovog nekadašnjeg tima, ali nije uspeo da savlada Šmajhela iako je bio u veoma dobroj situaciji. Do kraja poluvremena beležimo još jedan poništen gol, ovoga