To je normalno u velikim ligama: Vba razbio Čelzi u Londonu, Siti nastavio da gazi (video)

Sportski žurnal 03.04.2021

Fudbaleri Vest Bromviča pobedili su na gostovanju ekipu Čelzija sa 5:2, u meču 30. kola Premijer lige

Čelzi je poveo golom Kristijana Pulišića u 27. minutu, ali je samo dva minuta kasnije drugi žuti karton na utakmici dobio Tijago Silva i ostavio domaći tim s igračem manje na terenu. Do kraja poluvremena gosti su preokrenuli rezultat golovima Mateusa Pereire u drugom i četvrtom minutu nadoknade vremena. Tim iz Birmingema je golovima Kaluma Robinsona u 63. i Mbajea Dijanja u 68. minutu povećao prednost na 4:1, da bi Mejson Maunt tri minuta kasnije smanjio rezultat.