Gol Vlahovića za bod Fjorentine, remi u troinskom derbiju, Inter u gostima bolji od Bolonje (video)

Sportski žurnal 03.04.2021

Fudbaleri Đenove i Fjorentine odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 29. kola italijanske Serije A

Matija Destro je u 13. minutu doveo Đenovu u vođstvo, a deset minuta kasnije izjednačenje i bod Fjorentini doneo je srpski reprezentativac Dušan Vlahović. Napoli je na svom terenu savladao Krotone sa 4:3. Domaći tim golovima Lorenca Insinje u 19. i Viktora Osimhena u 22. minutu poveo sa 2:0, a do kraja poluvremena "pala" su još dva gola. Prvo je Simi u 25. minutu smanjio rezultat, da bi Dris Mertens u 34. vratio prednost od dva gola za domaći tim. Krotone je drugim