Tadić podigao novi trofej: Ajaks osvojio Kup Holandije golom u sudijskoj nadoknadi! (video)

Hot sport 18.04.2021  |  Dimitrije Nišavić Ivan Dobrić

Nastavlja se dominacija ekipa iz Amsterdama! Završeno je finale Kupa Holandije! Ajaks je u Roterdamu savladao ekipu Vitesea rezultatom 2:1.

Ljubitelji fudbala su imali priliku da uživaju u sjajnoj utakmici! Kapiten Ajaksa i reprezentacije Srbije Dušan Tadić je podigao još jedan trofej! FOTO: @dt10_official Instagram Ekipa iz Amsterdama je stigla do prednosti u 23. minutu kada je Rajan Gravenberh zatresao mrežu golmana Pasvira. Vitese se nije predao i samo sedam minuta kasnije je stigao do izjednačujućeg pogotka! U ulozi strelca našao se mladi Luis Openda iz Belgije. Nekadašnji fudbaler Klub Briža je