Dmitroviću pukla opasna "petarda" od Atletika: Simeoneova četa ne da prvu poziciju Primere!

Telegraf 18.04.2021  |  Telegraf.rs

Učinilo se Dmitroviću da sve ide kako valja, i jeste išlo sve do pred sami kraj prvog poluvremena

Srpski reprezentativni golman Marko Dmitrović imao je katastrofalno popodne shodno tome da je u 33. kolu Primere primio čak pet golova u Madridu od Atletika 5:0, te su "jorgandžije" preko njegov Eibara zadržale prvu poziciju u prvenstvu i nakon ove runde takmičenja. Učinilo se Dmitroviću da sve ide kako valja, i jeste išlo sve do pred sami kraj prvog poluvremena kada mu se prvi put zatresla mreža sa unutrašnje strane. Korea je u dva minuta postigao dva gola, jedan