Dobar povratak Pokuševskog, Dončić sjajan u porazu od Kingsa (VIDEO)

RTV 19.04.2021  |  RTS

NJUJORK - Aleksej Pokuševski uspešno se oporavio od povrede ramena ali ga nije hteo šut u duelu Oklahome i Toronta, pa je njegov tim poražen sa 112:106. Dalas je pretrpeo novi poraz na svom terenu, ovoga puta od Sakramenta sa 107:121 uprkos novoj sjajnoj igri Luke Dončića.

Srpski as Aleksej Pokuševski u igri je proveo 28 i po minuta što ukazuje da se dobro oporavio od povrede, ali ga šut nije hteo. Pokuševski je imao 14 pokušaja a pogodio je samo četiri puta i meč završio sa osam poena uz sedam skokova i pet asistencija. Oklahoma je na gostovanju dobro počela meč i čak dobila prvo poluvreme, ali su domaćini u drugom preuzeli inicijativu i načinili preokret za konačnu pobedu. Kanadski tim je slavio iako je igrao bez povređenih centra