Maestralni Živković srušio olimpijakos: Bivši fudbaler Partizana sa dva gola doneo pobedu PAOK-u (video)

Večernje novosti 19.04.2021  |  Novosti online

Posle prvih 45 minuta nije bilo golova, a onda je na scenu stupio brzonogi krilni napadač koji je pokazao klasu protiv Atinjana.

Igrao se 49. minut kada je Živković dočekao odbitak i opalio po lopti za 1:0. U 63. minutu El Kaduri poslao je loptu ka srpskom reprezentativcu koji je obišao golmana i poslao loptu u praznu mrežu za, ispostaviće se, konačnih 2:0. Olimpijakos je već osvojio novu titulu, prvi je na tabeli sa 76 bodova, dok je PAOK četvrti sa 54 boda, koliko ima i petoplasirani AEK. Zapratite Novosti sport na Fejsbuku