Sandžak press 27.04.2021

Fudbaleri Petnjice proteklog vikenda su ostvarili petnaestu pobjedu u nizu u takmičenju udruženja klubova Sjever.

Savladana je ekipa Fk Pljevlja rezultatom 4:1. Još jedna dobra utakmica petnjičkog kluba na domaćem terenu u Gusarama. Počelo je ranim golom Stefana Ćulafica u 19 minutu. Gosti su brzo odgovorili, nakon brzo izvedenog kornera i smušenost petnjičke odbrane, napadač gostiju Raonić poravnava na 1:1. Uslijedio je period dobre igre domaćeg tima, pa je u 41 minutu igre golom Dina Adrovića domaćin poveo 2:1. U drugom poluvremenu fudbaleri Petnjice su nastavili tamo gdje