Radnički poveo, Kolubara sa igračem više do preokreta u drugom poluvremenu

Veliki park 06.05.2021

Fudbaleri Radničkog poraženi su na gostovanju lazarevačkoj Kolubari u derbi utakmici 31. kola Prve lige Srbije, rezultatom 1:3 (1:0). “Crveni” su i pored ovog poraza sačuvali vodeću poziciju na tabeli, a za plasman u Super ligu neophodno im je da u poslednja tri kola osvoje šest bodova.

Utakmicu u Lazarevcu od prvog minuta počeo je Nemanja Tomić, umesto Steve Kovačevića, pa je umesto njega kapitensku traku na ovoj utakmici poneo Marko Mirić. U špic napada vratio se Miloš Zukanović, a iskusnog Miloša Vidovića sa pozicije štopera trener Joksimović prekomandovao je u srednji red. Radnički je prvi zapretio, već u 2. minutu kada je štoper Filipović posle kornera šutirao, ali nije dobro zahvatio loptu. Gosti su uzvratili deset minuta kasnije preko