Nikad veća panika u ajntrahtu: Jović i Kostić ispali iz voza za LŠ, više ništa ne zavisi od njih!

Hot sport 10.05.2021  |  Aleksandar Rakočević

U okviru 32. kola Bundeslige, Ajntraht i Majnc su podelili bodove, nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1.

Vrlo je lako moglo da se desi da Ajntraht izgubi ovu utakmicu, pošto je tim iz Frankfurta stigao do izjednačenja u 85. minutu preko Ajdina Hrustića. Majnc je mogao da reši pitanje pobednika u 80. minutu, kada je Kvajson izašao 1 na 1 sa golmanom Ajntrahta. Zanimljivo je da je ovu utakmicu obeležio štoper gostiju Džeremaja Sent Žust koji je istrčao 36 kilometara na čas i oborio rekorde Erlinga Halanda i Alfonsa Dejvisa. Jerry St. Juste has just broken the speed