SIGURNA POBEDA RUKOMETAŠA METALCA PRED UZBUDLjIVU ZAVRŠNICU PRVENSTVA U PRVOJ LIGI “CENTAR”

Valjevska posla 17.05.2021

Prvih dvadeset minuta je proteklo u rezultatski izjednačenoj igri u kojoj su gosti koristili nešto ležerniju odbranu Metalca dok je sudijski par Mikić-Lalović svojim čudnim odlukama bez potrebe unosio nervozu, posebno na klupu domaćeg tima.

Tome treba dodati i neugodnu i u prvom momentu zastrašujuću povredu gostujućeg igrača Đurovića u 11. minutu koji je u sudaru sa Nikolom Jovanovićem ostao da nepomično leži na parketu doživevši pravi nokaut. Brzom intervencijom dr Živkovića, pivot Rakovice se oporavio ali do kraja utakmice više nije ulazio u igru. Posle poslednjeg izjednačenja od 9-9 u 17. minutu, Metalac je zaigrao čvršće u odbrani nateravši goste na greške u napadu, usledile su brze kontre domaćeg