Torino slavi Srbina, napulj ga "kune"! Jednim potezom rešio italijansku dramu za Ligu šampiona: Darko Lazović "uništio" Napoli i poslao Juventus u elitu! /video/

Sportal blic 24.05.2021
Torino slavi Srbina, napulj ga "kune"! Jednim potezom rešio italijansku dramu za Ligu šampiona: Darko Lazović "uništio"…

ima 15 miliona razloga da časti srpskog reprezentativca koji je igrom slučaja najzaslužniji što su crno-beli iz Torina izborili plasman u ! Lazović je sa u nedelju veče gostovao i njegov tim je izvukao 1:1.

Iako im taj bod nije ništa značio, odigrali su pošteno i koštali su Napolitance najelitnijeg takmičenja. Domaćin je poveo u 60. minutu preko Rahmanija, inače bivšeg igrača Verone, da bi gosti u 69. izjednačili preko Faraonija i tako šokirali Napoli koji je najbolju priliku za trijumf potom imao šest minuta kasnije. Tada je na scenu stupio pomemuti Lazović koji je u 75. minutu, na dva-tri metra od gola, izblokirao šut Bakajoka posle kog bi lopta skoro sigurno