Partizan ubedljiv protiv Mladosti i pored osam minuta bez koša i igrača sa pogrešnim brojem

RTS 27.05.2021

Košarkaši Partizana pobedili su u Hali sportova "Ranko Žeravica" Mladost iz Zemuna rezultatom 70:50 u prvoj utakmici četvrtfinalne serije Superlige Srbije.

Partizan je nervozno počeo utakmicu velikim brojem pokušaja, ali i promašaja za tri. Osetniju prednost je crno-belima doneo Novica Veličković serijom od osam vezanih poena pred kraj prvog perioda. Sredinom druge četvrtine došao je Partiuan, zakucavanjem Dušana Miletića, prvi put i do dvocifrenog viška, uskoro i do maskimalnih plus 13, ali su potpom crno-beli u završna četiri minuta prvog poluvremena ostali bez postignutog koša, pa je Mladost prišla na minus šest.