Poraz Radničkog u revanšu, zakazana „majstorica“

Veliki park 29.05.2021

Vaterpolisti Radničkog poraženi su na gostovanju Novom Beogradu, u drugom meču finalne serije plej-ofa Super lige Srbije, pred prepunim tribinama, rezultatom 14:11, pa će o novom šampionu Srbije odlučiti treći meč koji je na programu u sredu u Kragujevcu.

Start susreta nagovestio je sjajno šutersko veče. Nika Šušiašvili je četiri puta dovodio domaćina u vođstvo, ali su sva četiri puta Kragujevčani poravnavali rezultat, preko Ukropine, Toholja, Stanojevića i Miličića, pa je na kraju uvodne deonice bilo nerešeno – 4:4. Na startu druge četvrtine Novobeograđani su još jednom došli u vođstvo, preko Avramovića, ali su odmah zatim Kragujevčani prvi put poveli, posle dva vezana gola Lukića – 6:5. Ipak, u finišu poluvremena