"Otvaram konkurs za dečka": Pevačica se žali da joj niko ne prilazi: " Jedna velika katastrofa. Mrtvo more. Moraćemo preko novina da tražimo princa"
Blic 06.06.2021 | jovan ilić
!["Otvaram konkurs za dečka": Pevačica se žali da joj niko ne prilazi: " Jedna velika katastrofa. Mrtvo more. Moraćemo preko…](https://nstatic.net/img/logo/s/blic.png)
Pevačica Tea Tairović požalila se na početku intervjua da joj muškarci uživo slabo prilaze.
Kako kaže za „Blic“, jedan od razloga je i to što se slabo kreće po gradu. Pored toga ne prija joj ni previše komplimenata, ali je odlučna u nameri da raspiše konkurs za princa na belom konju. - Ne krećem se puno i onda nemam priliku da me neko hvali uživo. A i nešto mi neprijatno bude kada me neko hvali i preteruje u tome. Nije mi dovoljno da se samo zahvalim u tom trenutku i onda ne znam šta da dodam na kompliment. Na emotivnom planu se ništa nije promenilo,