KLS superliga: Zvezda nokautirala Megu u majstorici i osvojila treći trofej ove sezone!

Hot sport 13.06.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Košarkaši Crvene zvezde su u trećoj utakmici finalne serije KLS Superlige bili bolji od Mege, koju su savladali s 77:65 (21:24, 23:12, 13:14, 20:15).

Izabranici Dejana Radonjića su tako nakon Kupa Radivoj Korać, gde su u finalu savladali istu ovu ekipu, te ABA lige, stigli do trećeg trofeja u osvoj sezoni, a ukupno 21. u domaćem takmičenju od osnivanja. Kao i druga utakmica, kad aje Mega bila domaćin i ova je bila neizvesna i uzbudljiva do samog kraja. Posle izjednačenih prvih 15 minuta (23:27) Zvezda je povela na kraju drugog perioda sa (44:36), a u trećoj četvrtini je dodala gas i u jendom momentu imala čak 17