"Osećam sramotu, Srbijo, izvini" Oglasio se Knežević nakon sramne Rezolucije o Srebrenici
Srbija danas 18.06.2021
!["Osećam sramotu, Srbijo, izvini" Oglasio se Knežević nakon sramne Rezolucije o Srebrenici](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Knežević je naglasio da su premijeru Krivokapiću još pre glasanja poručili da ako rezolucija o Srebrenici i smena ministra Leposavića budu izglasani zajedno sa DPS-om, on više neće imati podršku DF-a i da ga više neće ni formalno smatrati za premijera.
Predsednik Demokratske narodne partije i jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević izjavio je da oseća sramotu nakon što je crnogorski parlament u četvrtak izglasao rezoluciju o Srebrenici i smenio ministra pravde Vladimira Leposavića i smatra da Zdravko Krivokapić ne može više da bude premijer. Knežević je za TV Prva rekao da niko od građana koji su glasali 30. avgusta za promene u Crnoj Gori i protiv Mila Đukanović nije mogao da pomisli da će