Košarkaši Srbije savladali Meksiko u poslednjoj pripremi pred kvalifikacije za OI

Radio 021 23.06.2021

Košarkaši Srbije savladali su reprezentaciju Meksika, rezultatom 81:77, u poslednjoj pripremnoj utakmici uoči kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre.

Izabranici Igora Kokoškova očigledno su više razmišljali o onome što ih čeka od 29. juna, kada počinju borbe za olimpijsku vizu, nego o večerašnjem protivniku, koga su pre nekoliko dana deklasirali na Kupu Akropolja u Atini. Zbog toga je prvo poluvreme proteklo u ravnopravnoj igri i završeno je sa prednošću Srbije od dva poena, a razlika u kvalitetu došla je do izražaja početkom treće četvrtine, kada su košarkaši Srbije za pet minuta poveli sa 15 razlike. Tada su