Au majstore! "makazice" koje su utišale brazil: Nejmar i drugovi u šoku, pa preokrenuli u 100. minutu! (video)

Mondo 24.06.2021  |  Nebojša Marković

Kakva utakmica, Kolumbija je dugo vodila, ali domaćin Kopa Amerika je stigao do preokreta!

Kakva utakmica, Kolumbija je dugo vodila, ali domaćin Kopa Amerika je stigao do preokreta! Brazil je nastavio pohod ka završnici Kopa Amerike u maksimalnom stilu, upisali su i treću pobedu na turniru koji se održava u njihovoj zemlji, ali su tom prilikom videli majstoriju turnira koja će se još dugo prepričavati. Kolumbijci su postigli gol za TV špice, a Brazilci su morali da put do pobede potraže tek u 100. minutu! BRAZIL - KOLUMBIJA 2:1 (0:1) /Firmino 78,